ایسمینار

ایسمینار

فهرست مطالب

در دنیای مدرن امروز که تکنولوژی حرف اول را می‌زند و همه چیز آنلاین شده است باید اطلاعات خود را مطابق پیشرفت روز نگه داریم و سبک زندگی‌ خود را تغییر دهیم. به همین منظور امروزه دوره‌های مجازی را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تحولات در دنیا دانست که روز به روز محبوبیت آن در حال افزایش است. اگر این کلاس‌ها و دوره‌های مجازی تخصصی و حرفه‌ای شوند نام وبینار در کنار آن ها جای خواهد گرفت. به همین منظور می‌خواهیم شما را در ادامه با یکی از سایت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کند آشنا کنیم و به خوبی وبینار مورد علاقه خود را در زمانی کم پیدا کنید. پس در ادامه چند دقیقه از وقت با ارزش خود را به ما اختصاص دهید.

معنی وبینار

در ابتدا اشاره‌ای به وبینار کردیم تا بدانید وبینار چیست و مانند یک کلمه گنگ به آن نگاه نکنید اما با دانستن معنی وبینار اطلاعات شما در این خصوص تکمیل می‌شود و دیگر حتی خورده سوالی هم در ذهن‌ شما جای نخواهد گرفت. وبینار مخفف کلمه‌ی سمینار مبتنی بر وب می‌باشد و می‌توان گفت ماهیت وبینار یک رویداد مجازی و انلاین است که بر بستر اینترنت و در لحظه برای علاقه‌مندان عزیز برگزار می‌شود.
در تعریفی عامیانه‌تر و ساده‌تر وبینار یک رویداد آنلاین می‌باشد که هر فردی در هر نقطه از شهر و کشور می‌تواند با داشتن اینترنت و ابزارهای تکنولوژی در آن شرکت کند. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک وبینار برای شما به وجود می‌آورد بحث و گفت‌وگو، تبادل اطلاعات در لحظه و تعامل با یکدیگر می‌باشد. بنابراین اگر سری به یک سری سایت‌ها مانند ایسمینار که در این حوزه فعالیت می‌کند بزنید متوجه خواهید شد که وبینار‌ها می توانند در قالب‌های مختلفی مانند یک جلسه سخنرانی، کارگاه اموزشی یا پنل های گفت‌و‌‌گو برگزار شوند.

ایسمینار چیست؟

ایسمینار اولین و تنها پلتفرمی است که با تخصصی بودن خود همواره سعی در ارائه و برگزاری وبینارها و کلاس‌های آنلاین می کند. در پاسخ به سوال “ایسمینار چیست” باید گفت؛ در این سایت هرچیزی که برای برگزاری وبینار  نیاز داشته باشید وجود دارد و  وبینار مورد نظر خود را در هز موضوعی که باشد در این سایت با کمی گشت‌وگذار پیدا خواهید کرد.
ایسمینار امکانات زیادی مانند نرم‌افزار وبینار، ثبت‌نام انلاین، مدیریت کاربران، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، فروش فیلم‌های برگزار شده و … را در اختیار شما قرار می دهد. این حوزه کاری جذاب که محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش است فعالیت خود را از مهر ماه سال ۱۳۹۲ شروع کرده است و از نیمه دوم سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به عنوان یک پلتفرم دو سویه به صورت جدی ادامه داد.

درباره ایسمینار

شما در ایسمینار هم می‌توانید وبینار برگزار کنید و هم در وبینار های مختلف شرکت کنید. هدف اصلی این سایت فراهم کردن یک فرصت برابر برای به اشتراک‌گذاری دانش و اطلاعات در هر نقطه از شهر برای هر فردی می‌باشد. چون کمی قبل‌تر بسیاری از افراد که در شهرهای دور افتاده زندگی می‌کردند امکانات مناسبی برای برگزاری و شرکت در وبینارهای مختلف نداشتند اما با وجود ایسمینار امروزه دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد. به همین منظور ما در ادامه مطلب در کنار تلاش این سامانه برای به وجود آوردن فرصتی برابر برای همه افراد از لحاظ اقتصادی و دانش چند نمونه اهداف دیگر را نیز مطرح کرده‌ایم که عبارت اند از :

• عدالت آموزشی: برخورداری از آموزش‌های به روز بدون نیاز به حضور در کلاس در هر مکان جغرافیایی ایران و جهان.

• مهارت‌ افزایی : ایسمینار به دانش عملی و مهارت فراتر از دانسته‌‌های تئوری بها می‌دهد.

• احترام متقابل : ایسمینار به مشتریان‌ خود به چشم یه انسان نگاه می‌کند ورضایت‌ آن ها بسیار با ارزش و مهم می باشد.

• هم‌ افزایی : ایسمینار با ایجاد بستر به اشتراک‌گذاری تجربیات سعی کرده است، همراه با برگزارکنندگان وبینار برای رسیدن به عدالت آموزشی تلاش کند.

جایگاه ایسمینار در آموزش های آنلاین ایران

ایسمینار همواره بر این باور بوده که همه افراد مستحق داشتن فرصتی برابر برای یادگیری مطالبی مورد علاقه خود می باشند. تا به اینجا متوجه شدید که این استارتاپ جذاب به دنبال حذف محدودیت‌های مکانی و زمانی در هر نقطه از کشور بوده است. با نگاهی به جایگاه ایسمینار در آموزش‌های آنلاین باید بدانید که امروزه آموزش‌های آنلاین در هر حوزه‌ای یکی از بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین تحولات مهم می‌باشد. در دنیای مدرن امروز که اینترنت حرف اول را می زند کمتر کسی است که نداند کلاس‌های آنلاین چه هستند و چگونه برگزار می‌شوند.
وقتی این کلاس‌های آنلاین جنبه تخصصی بودن به خود می‌گیرند نام وبینار در کنارشان جا خوش می‌کند که تنها پلتفرم ارائه دهنده انواع وبینارهای آموزشی ایسمینار می‌باشد و شما حتی می‌توانید در این سایت برای خود وبینار هم برگزار کنید. به عبارتی ساده‌تر می‌توان گفت وبینارها جایگزینی برای دوره‌های آموزشی حضوری هستند که به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. شما با آموزش‌های آنلاین در ایران دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان زیاد ندارید و در زمانی کم می‌توانید بهترین خدمات را در آموزش‌های انلاین دریافت کنید.

نقش ایسمینار در سمینار های آنلاین

ایسمینار اولین و تنها پلتفرمی می‌باشد که چندین سال از تاسیس آن می‌گذرد و روز به روز درصد محبوبیت آن در بین عموم افزایش پیدا می‌کند و کم نمی‌شود. مهم‌ترین نقش ایسمینار در سمینارهای آنلاین فراهم کردن تمامی زیرساخت های لازم برای برگزاری رویدادهای آنلاین مانند نرم افزار می‌باشد. شما با وجود ایسمینار همچنین می‌توانید هزینه‌های کمتری برای کلاس‌های آنلاین و دوره‌های آنلاین مد نظر خود صرف کنید.
حتی در زمان خود با کمک ایسمینار می‌توانید در سمینارهای آنلاین صرفه‌جویی کنید. چون شما با کمک ایسمینار دیگر محدودیت حاضر شدن در مکانی خاص مانند کلاس‌های حضوری ندارید در نتیجه زمانی که باید صرف رفت‌وآمد به کلاس خود کنید صرفه‌جویی می‌شود و می‌توانید از آن در سمینار و دوره دیگری بهره بگیرید.
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاین می باشد که در آن هم می‌توانید وبینار برگزار کنید و هم در وبینار شرکت کنید! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یک رویداد آنلاین را اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر آن؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار را نیز به شما می دهد. 

 

تاثیر کرونا در رشد ایسمینار

با به وجود آمدن ویروسی به نام کرونا بسیاری از کسب و کارها به خصوص کسب و کارهای اینترنتی دست‌خوش تغییرات مثبت و منفی زیادی شدند که درصد منفی آن بیشتر از مثبت‌های آن بوده است. اما اصل مهم در خصوص ایسمینار این است که تغییرات به وجود امده به کمک کووید ۱۹ نه تنها منفی نبوده بلکه مثبت هم بوده است. با شیوع بیماری کرونا کلاس‌های آنلاین موجود در ایسمینار رشد چشمگیری کردند و چه از آن بهتر برای یک کسب و کار؟ به همین منظور مزایایی مانند صرف هزینه کم و صرفه جویی در زمان موجود در این سایت در این دوران محبوبیت بیشتری پیدا کردند و شرکت کننده ها در وبینار ها و برگزار کننده های وبینار ها روز به روز افزایش پیدا یافتند.

کسب درآمد ارزی از طریق ایسمینار

ارزهای دیجیتال شکل خاصی از پول های دیجیتال هستند که بر پایه علم رمز نگاری ایجاده شده‌اند. ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی های بسیاری مانند غیر متمرکز بودن، شفافیت، تغییر ناپذیر بودن از بلاک چین می‌باشند. ارزهای دیجیتال دارای انواع مختلفی می باشند که  احتمالا امروزه بسیاری از افراد تنها نام بیت کوین را شنیده باشند اما  بیت کوین نیز به دو دسته آلت کوین ها و توکن ها تقسیم می‌شود.
بحث توکن‌ها و آلت‌کوین‌ها بسیار است و ما نمی‌خواهیم در این بخش به آن‌ها بپردازیم. بلکه می‌خواهیم در این بخش به شما بگوییم از طریق ایسمینار می‌توانید کسب درآمدهای ارزی داشته باشید و به هدف خود در زمانی کوتاهی دست پیدا کنید. تنها کافیست به این سایت جذاب وارد شوید و مقاله های موجود در این خصوص را بخوانید تا متوجه شوید از طریق ایسمینار چگونه می‌توانید کسب درآمد ارزی داشته باشید.

حوزه های فعالیت ایسمینار

حوزه‌های مختلف زیادی در ایسمینار فعالیت می‌کنند که در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر شما در این خصوص بیشترین حوزه هایی که رشد چشمگیر داشته اند را مطرح کرده‌ایم :

• حوزه‌‌های هنری شامل موضوعاتی مانند بازیگری، دوبله، معماری و دکوراسیون داخلی، گویندگی، نویسندگی و …

• حوزه‌های مهاجرت شامل موضوعاتی مانند مهاجرت تحصیلی، شرایط و روش‌های مهاجرت، قوانین مهاجرت، مهاجرت با سرمایه ‌گذاری و …

• حوزه‌های پزشکی و سلامت شامل موضوعاتی مانند پزشکی، دامپزشکی، طب سنتی و …

 

مصاحبه با مانوئل اوهانجانیانس؛ بنیانگذار ایسمینار

مانوئل اوهانجانیانس، بنیانگذار ایسمینار است که اصالتا ارمنی و متولد سال ۱۳۶۷ در گرگان است. وی بعد از پشت سر گذاشتن چالش ها و موانع زیاد در مسیر رشد و توسعه استارتاپش، بالاخره توانست موفقیت زیادی را کسب کند و حالا او را به عنوان یک فرد نابعه استارتاپی می شناسند. در این ویدیو مصاحبه با مانوئل اوهانجانیانس، بنیان گذار ایسمینار را مشاهده خواهید کرد. 

پر طرفدار ترین حوزه های فعالیت ایسمینار

براساس تحقیق‌های متخصصین در ایسمینار پرطرفدارترین حوزه‌های فعالیت در این سایت مشخص شده اند، که ما در ادامه آن‌ها را برای کسب اطلاعات بیشتر شما مطرح کرده ایم :

• حوزه‌‌های توسعه‌فردی و بازاریابی هر یک با ۱۴% بیشترین میزان برگزاری را داشته‌‌اند.

• حوزه‌های مالی، سرمایه‌گذاری و تحصیلی هر یک با ۱۱% در رتبه دوم میزان برگزاری وبینار قرار دارند.

• حوزه‌‌های فناوری اطلاعات، استارتاپ و کارآفرینی هر یک با ۸% رتبه سوم را کسب کرده‌‌اند.

• حوزه‎‌‌های مدیریت، فنی، مهندسی، علوم پایه و روانشناسی هر یک با ۵% در جایگاه پنجم هستند.

• حوزه پزشکی و سلامت با اختصاص ۴% از وبینارهای برگزار شده در رده ششم قرار دارد.

• حوزه عمومی و هنری ۳% از وبینارهای برگزار شده را شامل می‌‌شوند.

• حوزه‌‌های حقوقی، مهاجرت و سایر موضوعات نیز با اختصاص ۱% وبینارها به خود در رده‌های آخر قرار دارند.

سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در ایسمینار در مرحله اول

سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در ایسمینار در مرحله اول

سرمایه گذاری پیدایش در ایسمینار

ایسمینار  از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را اغاز کرده است. شرکت فنی مهندسی آی کن در مرحله اول اردیبهشت سال ۹۸ و و در مرحله دوم مهر سال ۹۹ در این استارتاپ سرمایه گذاری کرده است و با بررسی های عمیق تصمیم گرفت این استارتاپ را به پورتفوی سرمایه گذاری خود بیافزاید. بنابراین استارتاپ ایسمینار طی دو مرحله Seed Funding و Series A Funding Stage  از شتابدهنده پیدایش که زیر نظر شرکت آی کن می باشد، برای توسعه این پلتفرم جذب سرمایه کرده است.

شتابدهنده پیدایش که حامی بسیاری از استارتاپ ها از جمله ایسمینار می باشد، فعالیت خود را به عنوان یک شتابدهنده و سرمایه‌گذار بر روی استارتاپ‌های نوپا که نیاز به سرمایه برای ادامه کار و رشد کسب و کار داشته اند، شروع کرده است. هدف پیدایش حمایت لازم از استارتاپ‌هایی می باشد که در زمانی خاص نیاز به جذب سرمایه دارند تا در صورت عدم داشتن سرمایه با شکست روبه رو نشوند.

سرمایه گذاری پیدایش در ایسمینار

سرمایه گذاری پیدایش در ایسمینار

سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در ایسمینار در مرحله اول

سرمایه گذاری پیدایش در ایسمینار در مرحله 2

سرمایه گذاری پیدایش در ایسمینار در مرحله دوم

سرمایه گذاری در ایسمینار
سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در ایسمینار در مرحله اول
اینجا کلیک کنید
سرمایه گذاری در ایسمینار
سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در ایسمینار در مرحله اول
اینجا کلیک کنید
سرمایه گذاری در ایسمینار
سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در ایسمینار در مرحله دوم
اینجا کلیک کنید
قبل
بعد

جمع بندی نهایی این مطلب

در جمع‌بندی نهایی این مطلب باید گفت همانگونه که با ما همراه بوده اید سعی کرده ایم اطلاعات مفیدی در خصوص استارتاپ ایسمینار به شما ارائه دهیم تا با مراجعه به این سایت هم در وبینار شرکت کنید و هم برای کسب وکار خود وبینار برگزار کنید. در آخر امیدوریم مطالب فوق در این خصوص برای شما مفید بوده باشد و با بهره بردن از آن اوقات خوشی داشته باشید و در این بین از مراجعه به سایت ایسمینار غافل نشوید.

به اشتراک گذاری مطلب در