درخواست مشاوره

 

با ارسال درخواست مشاوره می توانید بصورت رایگان از ۲۰ سال تجربه مدیران آی کن بهره مند شوید

گاهی یک جرقه برای انجام کاری که سایرین توان انجامش را نداشتند یا یک ایده که مشکلات اساسی را از مردم مرتفع می نماید، توان این را دارد که زندگی و آینده شما را نیز هم متحول کند اگر بتوانید بخوبی ایده را پرورش دهید و آن را بارور سازید. گروه مهندسی آی کن در طرح پیدایش می خواهد به پشتوانه بیست سال تجربه عملی خود در حوزه فناوری اطلاعات به تمام صاحبان ایده و استارتاپ که در سر رویای پیشرفت را می پرورانند مشاوره رایگان ارائه دهد.

با ارسال درخواست مشاوره می توانید بصورت رایگان از ۲۰ سال تجربه مدیران آی کن بهره مند شوید

هیچ کس در دنیا نیست که در شروع یک کار جدید نیاز به مشاوره نداشته باشد. یک بررسی ساده در دنیا نشان می دهد خیلی از استارتاپ ها و شرکت های نوپا فقط به دلیل اینکه خود را بی نیاز از مشاوره با باتجربگان می دیدند، شکست خوردند و خیلی زود حاصل زحمات خود را از دست دادند.

گروه مهندسی آی کن با بیش از بیست سال تجربه مستمر و موفق در حوزه فناوری اطلاعات با پیدایش آماده است تجره خود را بصورت رایگان و در کمال رضایت به کسانی که در ابتدای راه هستند و در ذهن رویاهای رنگارنگ را می پرورانند اهدا نماید.

چرا آی کن پیشنهاد می کند حتما از مشاوره خبرگان استفاده نمایید

ما در طول حیات خود بسیاری از افراد با استعداد و جویای نام را دیده ایم که انرژی خود را صرف رفتن مسیری کردند که اشتباه بود و اگر در ابتدای راه یک مشاوره درست به ایشان ارائه می شد شاید آینده آن ها طور دیگری رقم می خورد و خیلی زود با شکست از چرخه حیات کنار نمی رفتند.

حتی اگر طرح کار کامل هست و ریسک های پروژه کامل دیده شده باز مشاوره با افرادی که مسیر شما را پیشتر بارها و بارها رفته اند خالی از لطف نیست. حداقل کمکی که این مشاوره به شما می کند این است نقاط حساس و شکست را برای شما روشن می کند و این مهم از اشتباهات احتمالی شما پیشگیری خواهد کرد.

پیدایش در چه حوزه هایی به صاحبان ایده و استارتاپ مشاوره می دهد؟

ما عموما نمی توانیم در حوزه های تولید، صنعت و … که تجربه ای در آن حوزه نداریم به دوستان خود مشاوره دهیم از این رو آی کن در طرح پیدایش در تمام حوزه های مرتبط با فناوری و نرم افزار که سالهاست تجربه عملی در آن بدست آروده است به صاحبان ایده و استارتاپ مشاوره خواهد داد.

جهت دریافت مشاوره از آی کن چه کاری را باید انجام دهیم؟

برای دریافت مشاوره نیاز است فرم درخواست مشاوره را تکمیل فرمایید، پس از ارسال فرم درخواست مشاوره به شرکت آی کن، مشاوران شرکت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و شرایط برگزاری جلسه حضوری یا از راه دور با شما را مهیا خواهند نمود.

امید داریم پس از برگزاری جلسه مشاوره فارغ از اینکه بتوانیم همکاری داشته باشیم یا نه، شما بتوانید مسیر پر ریسک و پر خطر پیشرفت تا صعود به قله های با موفقیت طی نمایید.

تلگرام: peidaiesh_ican

بصورت رایگان از ۲۰ سال تجربه مدیران آی کن بهره مند شوید

فرم درخواست مشاوره

به اشتراک گذاری مطلب در