سریتامد

در دنیای مدرن امروز که تکنولوژی حرف اول را می زند می توان گفت بسیاری از کارها نه بلکه تمامی کارها به کمک اینترنت قابل حل و اجرا هستند. به عبارتی صحیح تر امروزه برای خرید یک محصول یا دریافت یک خدمات دیگر لازم نیست زمانی طولانی تلف کنیم و در کمتر از چند دقیقه کار مد نظرمان قبل حل شدن است. استارتاپ سریتامد هم یکی از استارتاپ های به وجود آمده به کمک اینترنت می باشد که سعی در ارائه بهترین خدمات به گردشگران خارجی و … با بهترین امکانات و کیفیت دارد. اگر می خواهید در مورد این استارتاپ اطلاعات کسب کنید کافیست در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا متوجه شوید استارتاپ هایی مانند سریتامد چگونه به بهتر شدن زندگی ما کمک می کنند.

 

فهرست مطالب

۱. معنی سریتامد
۲.سریتامد چیست؟
۳.درباره سریتامد
۴.جایگاه سریتامد در توریست سلامت
۵.نقش سریتامد در رونق گردشگری
۶.حوزه های درمانی فعال سریتامد
۷.تاثیر کرونا بر روی سریتامد
۸.پزشکان فعال در سریتامد
۹.بیمارستان های فعال در سریتامد
۱۰.سرمایه گذاری پیدایش آی کن در سریتامد

 

 

معنی سریتامد

اول از همه و قبل از اشنا شدن با این استارتاپ باید با معنی آن آشنا شوید تا به درستی ماهیت آن را بدانید. در کتاب اوستا در خصوص معنی سریتامد آمده است که سومین نام آوری که گیاه هئوما را فشرد و عصاره آن را مهیا ساخت که به آن تریتا یا سریتا می گویند از خاندان سام بوده است.
جالب است بدانید که سریتا نام اولین پزشک ایرانی است که در تاریخ هم به ثبت رسیده است. بنابراین می توان گفت این استارتاپ اینترنتی یعنی سریتامد نام خود را از روی این پزشک ایرانی یا آریایی انتخاب کرده است.

 

سریتامد چیست؟

استارتاپ سریتامد با ارائه بهترین خدمات به گردشگران خارجی یکی از شرکت های پیشرو موجود در کشور ایران در زمینه گردشگری پزشکی است و همواره سعی کرده بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را به شهروندان عزیز ارائه دهد. اکنون شاید فکر کنید استارتاپ های دیگری هم همانند سریتامد در چنین حوزه ای فعالیت می کنند اما چیزی که سریتامد را از دیگر استارتاپ ها متمایز می کند،  تیم پزشکی بسیار خبره و آموزش دیده آن می باشد که تجربه بسیار بالایی دارند. این استارتاپ پیوند بیمار با بهترین بیمارستان ها، کلینیک های پزشکی، پزشکان حرفه ای و متخصص و …. را می دهد. خدمات پزشکی که سریتامد ارائه می دهد بسیار متنوع است و می توانیم به نازایی، دندان پزشکی، انواع جراحی پلاستیکی و زیبایی، جراحی قلب، جراحی چشم، جراحی ارتوپدی و … اشاره کنیم.

استارتاپ سریتامد

سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در استارتاپ سریتامد

 

درباره سریتامد

مهم ترین اصل و موضوعی که باید درباره سریتامد بدانید این است که این استارتاپ راحتی فرد در طول سفر پزشکی خود را در اولویت کار قرار می دهد. موضوعی که بسیاری از افراد بسیار با آن درگیر هستند. برای مثال شما با کمک سریتامد دیگر مشکلاتی برای دریافت ویزا در کشور دیگر، رزرو هتل، رزرو محل اقامت، مترجم همراه، تراشه موبایل و …. ندارید، زیرا سریتامد همه را برای شما مهیا می کند. در ادامه سعی کرده ایم دیگر خدمات سریتامد را به صورت خلاصه اما جامع برای شما مطرح کنیم تا بیشتر با این استارتاپ خوب آشنا شوید.

– خدمات پزشکی رایگان
– مشاوره ۲۴ ساعته رایگان
– پیشاهنگی رایگان برای بهترین پزشکان ایران
– مترجم هم زبان و آشنا به فرهنگ ها
– مشاهده خدمات مسکن

شتابدهنده

سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در استارتاپ سریتامد

 

 

جایگاه سریتامد در توریست سلامت

برای بررسی جایگاه سریتامد در توریست سلامت باید گفت که این موضوع به دو بازه زمانی حال و اینده تقسیم می شود. چون در زمان حال حاضر با توجه به رکودی که در گردشگری سلامت کشورمان در یک سال و دو سال گذشته به دلیل موارد بسیاری مانند شیروع بیماری کرونا وجود دارد کمی استفاده از استارتاپ هایی مانند سریتامد سخت شده است. با توجه به بررسی ها و پیش بینی هایی که متخصصین این حوزه انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که شرکت ها و استارتاپ های زیادی چه به صورت سنتی، چه به صورت آنلاین، چه به صورت کار جانبی و … در این حوزه وجود دارند و فعال هستند. اما از طرفی بسیاری از این استارتاپ ها و شرکت ها به دلیل این شرایط حوزه کاری خود را ترک کرده اند و در عوض شرکت های اندکی نیز وارد این حوزه کاری شده اند.
اما استارتاپ سریتامد که به تازگی وارد این عرصه شده سعی کرده است بیشتر بر روی تحقیقات بازار، شناخت مشتریان بازار، کانال های ورودی، زیر ساخت های اینترنتی کار کند تا بتواند بهترین ورودی از بیماران دریافت کند و این تلاش ها نتایج خوبی نیز بدست آورده است. طبق بررسی های متخصصین نیز حدود ده الی بیست شرکت به صورت جدی در فضای اینترنت در این صنعت فعال هستند و می توان گفت جایگاه سریتامد در بین این ده الی بیست شرکت خوب است و به خوبی در بستر اینترنت هم کار می کند. از اهداف آینده سریتامد می توان به کار کردن بیشتر بر بستر اینترنت، کانال های ورودی، خدمات تخصصی تر در خصوص درمان و …. اشاره کرد تا بتواند در این زمینه ها لیدر خوبی نیز باشد.

 

نقش سریتامد در رونق گردشگری

نقش سریتامد در رونق گردشگری سلامت باز هم موضوع بر می گردد به ویروس کرونا که دو سال است تمامی جوامع و کسب و کارها را درگیر خود کرده است. از این رو گردشگری با توجه به این ویروس رونق حداقلی خود را دارد و با توجه به دیتاهایی که به دست آمده مشخص شده است امکان مانور زیاد در این حوزه با وجود این شرایط مهیا نیست. اما برنامه سریتامد این است که جزو یکی از شرکت های فعال در ایران در همین حوزه باشد که گردشگری و امکانات ایران را به مردم سایر نقاط نشان می دهد.
در این زمینه کسانی جزو سریتامد شدند که هدف شان مراجعه به کشور های دیگر برای درمان بوده است. اگر چنین موردی همواره با همین روند ادامه داشته باشد به زودی ایران هم جزو کشور هایی خواهد بود که در این زمینه با دیگر کشور ها رقابت خواهد کرد. بنابراین بزرگ ترین نقش سریتامد در رونق گردشگری مطرح کردن و نشان دادن کشور به صورت یک کشور خوب در حوزه گردشگری سلامت می باشد تا هر فردی که به خدمات پزشکی نیاز داشت کشور ما را انتخاب کند.

 

 

حوزه های درمانی فعال سریتامد

استارتاپ سریتامد در ابتدای کار خود مانور را بر روی حوزه هایی قرار داد که متقاضیان بیشتری دارد. می توان به حوزه های  چشم پزشکی، دندان پزشکی و برخی عمل های زیبایی اشاره کرد. با توجه به گذشت زمان و قوی تر شدن ، سریتامد تصمیم گرفت که حوزه های خدمات پزشکی را افزایش دهد و در دیگر حوزه ها نیز بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد.
سریتامد وارد حوزه های دیگری مانند قلب و عروق، پیوند و سرطان شد. هدف این استارتاپ این است که همچنان بر روی خدماتی که در سریتامد ارائه می دهد بیشتر کار کند تا به رشد قابل توجهی در خصوص ارائه خدمات پزشکی برسد.

 

تاثیر کرونا بر روی سریتامد

کرونا  ویروسی که دوسال است تمامی زندگی انسان ها را درگیر کرده است و نتیجه آن افزایش مرگ و میر و کاهش فعالیت استارتاپ ها و کسب و کارها می باشد. سریتامد هم یکی از استارتاپ هایی می باشد که کرونا بر روی آن تاثیر گذاشته است . حال بررسی خواهیم کرد این تاثیر مثبت بوده یا منفی زیرا کرونا بر روی همه کسب و کارها یا استارتاپ ها تاثیر منفی  نگذاشته است و این تاثیرات گاهی مثبت نیز بوده است. با وجود این ویروس کسب و کارهایی که در حوزه گردشگری و گردشگری سلامت فعالیت می کردند دستخوش تغییراتی شدند.
در این بین بسیاری از متقاضیان درمان های پزشکی سفر خود را کنسل کردند یا به تعویق انداختند چون رکورد بسیار زیادی در این دوسال بر روی این صنعت بوده است. در نتیجه با مراجعه کم بیماران و کنسل کردن هایشان می توان گفت کرونا تاثیر منفی بر روی این استارتاپ بر جای گذاشت. اما در این بین سریتامد بر روی زیر ساخت های خود بیشتر کار کرد تا کانال های بیشتری ایجاد کند تا زمانی که کرونا از بین رفت بتوانند حجم بیماران را به خوبی پوشش دهند که در این بخش می توان گفت کرونا یک فرصت به این استارتاپ برای تقویت زیر ساخت های خود، سرمایه گذاری ها و … داده است و تاثیرات کرونا در این بخش مثبت بوده است.

 

 

پزشکان فعال در سریتامد

سریتامد حین فعالیت در حوزه های مختلف پزشکی همواره در تلاش بوده با بهترین پزشکان و بیمارستان های آن حوزه کار کند تا متخصصین به نامی پیدا کند که وقت گذاشتن برای بیمار جدی ترین هدف شان باشد. تلاش سریتامد در این بین همچنین بر این بوده که با بهترین پزشکان در سه شهر تهران، مشهد و شیراز ارتباط بگیرد. در حال حاضر سریتامد با بیش از ۲۰ پزشک و متخصص برای درمان های مختلف در ارتباط می باشد تا همواره بهترین ها نصیب متقاضیان شود.

 

 

بیمارستان های فعال در سریتامد

سریتامد علاوه بر پیدا کردن بهترین پزشکان در حوزه های فعالیت خود اقدام به پیدا کردن بهترین مراکز و بیمارستان های فعال نیز کرده است تا از خدماتی که متقاضیان در این مراکز دریافت می کنند مطمئن باشد. در حال حاضر این استارتاپ فوق العاده با بیش از ۱۰ یا ۱۱ مرکز درمانی مختلف از بیمارستان تا کلینیک ها در حوزه های مختلف درمانی همکاری دارد.

استارت آپ سریتامد

سرمایه گذاری پیدایش آی کن در سریتامد

سریتامد توسط آقایانی به نام سجاد محسنی و امیر حسین محسنی راه اندازی شده است. سریتامد از طریق آشنایی آی کن با گروه نوین تک به آی کن معرفی شده است و از شتابدهنده پیدایش درخواست جذب سرمایه کرده است. در مراحل ابتدایی پیدایش بررسی هایی بر روی سریتامد مانند روند بازار توریسم درمانی، ارزآوری و … انجام داده است تا با دانستن ایده، ظرفیت، تیم و … این استارتاپ به صورت قطعی تصمیم به سرمایه گذاری گیرد.
در این بین سریتامد در تلاش است از ظرفیت های شتابدهنده پیدایش که زیر نظر شرکت فنی و مهندسی آی کن است، مانند تجربه در حوزه بازار، تجربه در حوزه مارکتینگ و … استفاده کند. به عبارتی با تلاش های فراوان سعی نمایند توسعه بازار را داشته باشد. همچنین سریتامد در تلاش است علاوه بر بازار کشورهای عربی، از اروپا ، امریکا و سایر کشور ها بتواند توریست جذب نماید. سریتامد در برنامه آینده خود تصمیم دارد گروه خود را توسعه بدهد تا با توریست هایی که برای درمان وارد کشور می شوند رونق گردشگری را تقویت کند.

جذب سرمایه استارتاپ

 

سرمایه گذاری شتابدهنده پیدایش در استارتاپ سریتامد

 

جمع بندی نهایی

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم شما را با استارتاپ موفق و جذاب سریتامد آشنا کنیم تا بدانید تفاوت این استارتاپ گردشگری سلامت با دیگر استارتاپ ها چیست و چه خدماتی به شما ارائه می دهد. در پایان این مطلب امیدوار هستیم مطالب فوق در خصوص آشنایی با استارتاپ سریتامد برای شما مفید بوده باشد و با بهره بردن از آن ها هر زمان که به خدمات پزشکی احتیاج داشتید تنها با مراجعه به سریتامد بهترین ها را دریافت کنید.

به اشتراک گذاری مطلب در