فرم های درخواست

چگونه با ارسال فرم های درخواست بصورت الکترونیکی سریع تر به مقصود برسیم؟

در دنیای امروز پشت خط تلفن منتظر ماندن یا ارسال درخواست بصورت سنتی یا حضور فیزیکی برای پیگیری درخواست ها دیگر جایی ندارد، علاوه بر اینکه زمان برای همه ما بسیار ارزشمند است باید پذیرفت در عصر ارتباطات و فناوری دیگر جایی برای ارسال درخواست ها بصورت سنتی و پیگیری آن ها بصورت حضوری و حتی تلفنی وجود ندارد و همه موارد در خصوص ارسال و پیگیری درخواست باید بصورت الکترونیکی و هوشمند انجام گردد.
مخاطبان از طریق جستجو، دریافت لینک، عضویت در شبکه های اجتماعی و … با محتوا و سایت مدنظر آشنا می شوند و حال اگر قرار بر تعامل باشد چه راهی بهتر از همان ارتباط الکترونیکی؟ بدین صورت که شما درخواست مدنظر خود (مثلا درخواست شتابدهی، سرمایه گذاری ، مشاوره، همکاری و … ) را بصورت الکترونیکی و از طریق سایت ارسال می کنید و مسئولان سایت در اسرع وقت به صورت الکترونیکی و … به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

 ارسال درخواست ها بصورت فیزیکی یا الکترونیکی؟ کدام مطمئن تر است؟

شاید برای تمام کسانی که کمتر به اینترنت و شبکه اعتماد کرده اند سوال پیش بیاید که ارسال درخواست بصورت الکترونیکی مطمئن و قابل ردیابی هست یا بصورت فیزیکی؟ پاسخ اول این است که در هیچ جای دنیا هیچ چیز ۱۰۰% نیست اما پر واضح است برگه و درخواست های کاغذی و سنتی بیشتر در معرض مواردی مانند گم شدن، خراب شدن، از بین رفتن و … قرار می گیرند تا درخواست های الکترونیکی که علاوه بر اینکه پایدار هستند بلکه به سادگی قابل استناد و پیگیری نیز می باشند.
شرکت آی کن نیز در پیدایش سعی کرده است تمام درخواست های ممکن را بصورت الکترونیکی دریافت نماید و با اولویت به درخواست ها پاسخ دهد و چرخه پرشتاب استارت آپ ها را با وقفه روبرو ننماید.

تلگرام: peidaiesh_ican

همکاری

 

درخواست شتابدهی

 

درخواست مشاوره

 

مشارکت در سرمایه گذاری

 

به اشتراک گذاری مطلب در