هشتگ بیمه

امروزه تاثیر تکنولوژی بر تمام ابعاد زندگی را می‌توان به‌صورت آشکار مشاهده نمود. پیشرفت‌های سریع در تکنولوژی‌های مرتبط با فناوری اطلاعات، هوش مصنوعی، تحلیل داده که منجر به ظهور زیرساخت های جدید و پیدایش خدمات نوآورانه برای توسعه صنعت های مختلف شده است. بنابراین در این بازه زمانی هر کشوری نیازمند تدوین استراتژِی و برنامه ریزی اصولی و متناسب با شرایط موجود بویژه در حوزه بیمه و سلامت دیجیتال است. حال با چنین رویکردی باید پذیرفت که صنعت بیمه و سلامت نیز از این قواعد مستثنی نبوده و کشورهای مختلف با توجه به نقش و اهمیت این دو صنعت و تاثیر آن در ابعاد مختلف توسعه‌ی جامعه و اقتصاد، باید مقوله‌ی فناوری و تکنولوژی‌های مرتبط با بیمه و سلامت را در اولویت قرار دهند. کشورها با تکیه بر این رویکرد، افزون‌بر توسعه‌ی خدمات خود در حوزه‌ی بیمه و درمان می‌توانند سبب ارتقاء کیفی خدمات بیمه و سلامت، صادرات خدمات حوزه‌ی بیمه و سلامت، افزایش کارایی، کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدهای ناشی از اقتصاد بیمه و سلامت گردند.

نگاهی به هشتگ بیمه

هشتک بیمه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در حوزه اینشورتک ( فناوری های بیمه) آغاز کرد. هشتگ بیمه به شما می گوید هوشمند تفکر کنید، با آسایش زندگی کنید. هشتگ بیمه بر این باور است برای اینکه بیمه در صنعت خانوار کشور نفوذ کند باید براساس نیاز شهروندان جامعه محصول بیمه تولید شود بهمین دلیل با رویکرد بیمه های شخصی سازی قدم برداشت. ولی با توجه به اینکه این خدمات نیاز به زمان داشت در اولین قدم فرایند های بیمه درمان تکمیلی بصورت کاملا آنلاین از لحظه ثبت تا صدور بیمه نامه پیاده سازی نمود تا با چند کلیک بتوانید بیمه درمان خود را در اختیار داشته باشید و با همین خط مش در حوزه خسارت درمان، محصولات ویژه فروش برای نمایندگان شرکت بیمه طراحی و در حال خدمت رسانی می باشد پس هوشمندانه فکر کنید، با آسایش زندگی کنید.

آشنایی با محصولات هشتگ بیمه

اکثر مردم بیمه را فقط با بیمه خودرو به یاد می آورند در حالکیه بیمه دارای محصولات مختلفی است که هر کدام باعث اطمینان خاطر برای بیمه گذار خواهد شد از رو هشتگ بیمه با توجه به اهمیت سلامت در دنیا تمرکز خود را در حوزه بیمه های سلامت قرارداده و با محصولاتی همچون بیمه درمان تکمیلی انفرادی، بیمه درمان تکمیلی خانواده، بیمه درمان ویژه شرکت کوچک، بیمه درمان گروهی و بیمه کرونا در حال خدمت رسانی می باشد و در حال طراحی محصولات بیمه ای با توجه به نیاز شهروندان می باشد. از طرفی دیگر هشتگ بیمه دارای زیر ساخت های جذب عاملین فروش، فروش آنلاین، ثبت و اعلام خسارت بیمه های درمان و … می باشد که امکان استفاده برای شرکت های بیمه و کارگزارن خواهد بود.

آشنایی با ویژگی ها و خدمات بیمه در هشتک بیمه

هشتگ بیمه همیشه این رسالت را داشته است که بیمه گذار را در تمام مراحل همراهی کند پس با مشاوره و دستیار آنلاین شما در انتخاب بیمه نامه قبل خرید راهنمایی می کند در سریعترین زمان مراحل خرید و صدور را انجام می دهد و در مهمترین بخش یعنی بعد از خرید بیمه نامه همراه شما خواهد بود تا آرامش را هوشمند در اختیار شما قرار می دهد .شما می توانید براحتی بصورت آنلاین تمام مراحل درخواست بیمه خود را آنلاین ثبت کنید پرداخت را انجام دهید و بیمه نامه خود را دریافت کنید از این لحظه به بعد ما در کنار شما برای چالش هایتان هستیم .

جمع بندی نهایی

در این مطلب همان طور که با ما همراه بودید سعی خود را کردیم تا شما را با هشتگ بیمه آشنا کنیم. به همین منظورنگاهی به آن کردیم که چگونه متولد شد، ویژگی های آن، خدمات، محصولات و … پرداختیم تا با دیدی باز دست به انتخاب بیمه با توجه به نیازتان بزنید.

 

به اشتراک گذاری مطلب در