استارتاپ آسان اسپرت راند اول جذب سرمایه خود را از آی کن دریافت کرد

پیدایش آی کن روی استارتاپ آسان اسپرت سرمایه گذاری کرد

حضور ۲۰ ساله در بازار نرم افزار، گروه مهندسی آی کن را به تجربه ای گران رسانده که با سرمایه گذاری بر روی استارت آپ ها می خواهد تا حدود زیادی این تجربه را در اختیار کسب و کارهای نوپا قرار دهد. در این راستا آی کن بر روی استارتاپ آسان اسپرت سرمایه گذاری کرد و بطور رسمی وارد گروه سهامدارن عمده این استارتاپ گشت.

 

 

درباره آسان اسپرت

استارتاپ آسان اسپرت از حدود ۲ سال قبل و با هدف فعالیت در زمینه خدمات و محصولات ورزشی از طریق فضای مجازی شروع به فعالیت نمود.
امروزه یافتن بهترین محل و مکان ممکن برای ورزش فردی و گروهی کاری بس پر دغدغه، زمان بر و گیج کننده است. در حال حاضر بسیاری از مراجعه کنندگان به فضای مجازی و مشتریان سنتی که به دنبال سریعترین، ساده ترین و ارزانترین راه دریافت خدمات ورزشی بوده اند، همواره دچار سختی ها و پیچیدگی های مراحل پیدا کردن باشگاه، زمین و محل ورزشی بوده اند.
از این رو استارتاپ آسان اسپرت بر آن شد که ضمن بررسی علمی و دقیق این نیاز ها، محدودیت ها، فرصت ها و تهدیدهای موجود بازار فعلی ورزش کشور، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی برای تحقق این مهم بپردازد.
از دیگر خدمات آسان اسپرت، می توان به موضوع انتخاب و رزرو کلاس ورزشی متناسب با مکان جغرافیایی و هزینه مد نظر اشاره نمود، شایان ذکر است خدمات دیگری مثل فروش بلیط استخر، برگزاری جام های درون سازمانی و عمومی همچنین فروشگاه ورزشی، بزودی به مجموعه خدمات آسان اسپرت اضافه خواهد شد.
آسان اسپرت با ساده سازی و روشن سازی فرآیند دریافت انواع خدمات ورزشی، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر در کمترین زمان آنچه می خواهید، را بیابید.

 

آسان اسپرت چگونه کار می کند؟

دسترسی آسان، مطمئن و سریع به اماکن ورزشی اعم از سالن های چند منظوره، باشگاه های ورزشی یا دیگر موارد که جزو خدمات آسان اسپرت است به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سایت تنها بخشی از خدمات آسان اسپرت است.
در سایت آسان اسپرت شما می توانید پس از یافتن کلاس، سانس یا… مد نظر خود در جدول مربوط به هر مجموعه، روی گزینه موجود کلیک نموده و هزینه آن را پرداخت را نمایید، پس از آن مابقی هماهنگی ها توسط آسان اسپرت انجام می شود و شما صرفا لازم است در ساعت رزرو شده در مجموعه مدنظر حضور داشته باشید.

 

خدمات آسان اسپرت

در این قسمت چند مورد از خدماتی را که شما می توانید از آسان اسپرت دریافت کنید را بیان خواهیم کرد:

• مشاهده اطلاعات تمامی سالن های ورزشی و زمین چمن های تهران

• رزرو سالن های ورزشی و زمین چمن ها در سانس های دلخواه

• مشاهده اطلاعات مربوط به کلاس های ورزشی خصوصی

• امکان رزرو کلاس های ورزشی آنلاین

• ارائه مشاوره های ورزشی و رژیم غذایی

• ارائه برنامه های تمرینی و برنامه های رژیم غذایی از بهترین مربیان و متخصصان آسان اسپرت

و…

 

چرا آسان اسپرت؟

پیدایش و آسان اسپرت هر دو بر این باور هستند که همه مردم برای آینده ای بهتر نیاز به ورزش دارند، ورزش علاوه بر تضمین تندرستی می تواند انگیزه بیشتری برای تلاش برای ساخت آینده بهتر را به همه افراد دهد. حضور آسان اسپرت در اقیانوس آبی بازار ورزش و تمایل به استفاده بیشتر از رزرو آنلاین در کنار تمایل آی کن به اضافه کردن یک استارتاپ ورزشی به پرتفوی خود به انجام این سرمایه گذاری کمک شایانی نمود.

 

چرا پیدایش سرمایه گذاری روی استارتاپ آسان اسپرت را انتخاب کرد؟

پیدایش پس از بررسی های فراوان بر روی بازار محصولات و خدمات ورزشی کشور و استارتاپ های فعال در این حوزه به این یقین رسید که فعالیت آسان اسپرت جزو دغدغه های بزرگ بازار و متقاضیان ورزش می باشد. بدیهی است یکی از نکات حائز اهمیت در این انتخاب، بازار بزرگ مشتریان آی کن است که بطور خاص می توانند مشتریان بالقوه آسان اسپرت نیز باشند. وجود این ظرفیت در کنار تیم و مدل تجاری مستدل آسان اسپرت، آی کن را به تصمیم نهایی در خصوص انجام این سرمایه گذاری بزرگ سوق داد و در نهایت در آبان ماه سال ۹۸ این مهم انجام و نهایی شد.