استارتاپ ایسمینار راند اول و دوم جذب سرمایه خود را از پیدایش (شرکت آی کن) دریافت کرد

پیدایش آی کن روی استارتاپ ایسمینار سرمایه گذاری کرد

گروه مهندسی آی کن از اواسط سال گذشته خورشیدی فعالیت خود در باب ورود به بازار کسب و کارهای نوپا و سرمایه گذاری روی استارتاپ های خوش آتیه را آغاز کرد و پیدایش را تاسیس نمود. پیدایش ماحصل سالها تجربه آی کن در حوزه تولید، توسعه، بازاریابی، فروش و پشتیبانی نرم افزار بوده و این تجربه و اندوخته گرانبها، مدیران آی کن را بر آن داشت تا با ورود به حوزه سرمایه گذاری در استارتاپ ها بتوانند از ظرفیت های بالقوه آی کن در جهت توسعه بازار خود و استارتاپ ها استفاده نمایند.

 

ایسمینار چیست؟

ایسمینار تنها بستر تخصصی ارائه زنجیره کامل خدمات مرتبط با وبینار (کلاس، سمینار و رویدادهای آنلاین) است که افزون بر ارائه بستر و برنامه وبینار، کلیه خدمات الکترونیکی قابل ارائه پیرامون مدیریت و برگزاری رویداد آنلاین را نیز انجام می دهد. این فعالیت ها از ثبت نام، مدیریت وبینار و کاربران، افزونه های تبلیغاتی و رسانه ای، بسته های مکمل وبینار تا فروش ویدئو رویداد برگزار شده را شامل می شوند. به زبان ساده تر، شما در ایسمینار هر آنچه جهت برگزار کردن یا شرکت در وبینار و فعالیت های قبل و پس از آن باشد را یکجا خواهید داشت.

ایسمینار

چرا ایسمینار ؟

پیدایش و ایسمینار بر این باورند که همه مردم مستحق داشتن فرصت یادگیری یکسان هستند. هدف این استارتاپ و سرمایه گذاری انجام شده روی آن، توسعه دانش و توانایی های فردی و جمعی تمام اعضای ایران و جهان در حوزه های مورد علاقه آنها بوده است. این استارتاپ به دنبال آن است که همه افراد با حذف محدودیت های زمانی و مکانی در هر نقطه از این کره خاکی بتوانند از رویداد های آنلاین اساتید و صاحب نظران متخصص بهره گیرند.
استارتاپ ایسمینار از ابتدای سال گذشته(۱۳۹۷)، با ارائه نسخه جدید و فراهم آوردن بستر تراکنشی و دوسویه مدیریت وبینار و رویداد های آنلاین، فعالیت خود را بصورت جدی توسعه داده است.

 

چرا پیدایش سرمایه گذاری روی استارتاپ ایسمینار را انتخاب کرد؟

پیدایش آی کن پس از بررسی های عمیق و گسترده بر روی مدل تجاری و برنامه های آینده ایسمینار، در نهایت تصمیم گرفت راند اول سرمایه گذاری روی این استارتاپ را انجام دهد و این استارتاپ را به پرتفوی سرمایه گذاری خود اضافه نماید. آی کن امیدوار است بتواند از ظرفیت های بالقوه و فراوان خود مانند بازار بزرگ مشتریان (+۲۲۰۰ مشتری در سطح کشور و بیش از یک میلیون کاربر فعال)، تجارب ارزشمند در حوزه مارکتینگ و توسعه محصول، در راستای توسعه بازار و رشد استارتاپ ایسمینار استفاده نماید.

 

سرمایه گذاری پیدایش در استارتاپ ایسمینار

پیدایش بعد از بررسی های فراوان در نهایت در سال ۹۸ استارت مرحله اول سرمایه گذاری در ایسمینار را زد. سپس در سال ۹۹ مرحله دوم سرمایه گذاری را در این استارتاپ انجام داد. همچنین پیدایش ایسمینار را در پرتفوی سرمایه گذاری خود قرار داد. ایسمینار برای جذب سرمایه از شتابدهنده پیدایش از فیلتر های مختلف این شتابدهنده توانست با موفقیت عبور کند و تا بتواند در دو مرحله Seed Funding وSeries A Funding Stage  از پیدایش جذب سرمایه کند.

 

کد تخفیف ایسمینار:

در راستای سرمایه گذاری انجام شده و به منظور بهره گیری کاربران نرم افزار های آی کن، پرسنل شرکت همچنین همراهان گروه مهندسی آی کن و پیدایش، کد تخفیف “peidaiesh” جهت بهره مندی از ۲۰% تخفیف ثبت نام در رویداد ها و خرید ویدئو از سایت ایسمینار تعریف شده است و قابل استفاده می باشد.