درخواست همکاری

 

پیدایش از افراد کم تجربه اما با استعداد برای همکاری در استارتاپ ها دعوت به همکاری می کند.

زمانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شدید باید تصمیم بگیرید عضو کوچکی از یک شرکت بزرگ باشید یا عضوی اصلی از یک شرکت کوچک و استارتاپ؟ آی کن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری ایران نمی خواهد برای شما تعیین تکلیف کند یا حتی بگوید کدام مسیر بهتر است. آی کن صرفا می گوید اگر آینده بزرگ و اهداف ویژه ای در سر می پرورانید بهتر از خود از پایه گذاران و نفرات اصلی یک شرکت در بدو تاسیس باشید.

پیدایش از افراد کم تجربه اما با استعداد برای همکاری در استارتاپ ها دعوت به همکاری می کند.

شما هم اگر به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده اید یا به تازگی دوره تخصصی خود را گذرانده اید و فکر می کنید اگر محیط مناسب داشته باشید می توانید به سرعت پیشرفت و ترقی داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم در پیدایش آی کن به یک استارتاپ خوب بپیوندید و با سرعت مسیر پیشرفت را طی کنید. ما در پیدایش از تمام افراد با استعدادی که جویای نام هستند و اعتقاد دارند اگر شرایط مهیا باشد پیشرفت زیادی خواهند کرد دعوت به همکاری می کنیم.

برای اضافه شدن به استارتاپ ها چه کاری باید انجام دهیم؟

برای اضافه شدن به استارتاپ ها ابتدا باید یک رزومه کامل با تمام تخصص هایی که دارید آماده نمایید، سپس از طریق فرم درخواست همکاری رزومه خود را برای آی کن ارسال نمایید. رزومه شما در اسرع وقت بررسی خواهد شد و از شما برای مصاحبه و اضافه شدن به تیم های استارتاپ دعوت به عمل خواهد آمد.

آیا صرفا برنامه نویس ها شانس اضافه شدن به استارتاپ ها را دارند؟

قطعا اینطور نیست، به تناسب استارتاپ افرادی در حوزه بازاریابی، فروش، اداری، حقوقی، مالی، متخصصین رشته های دیگر نیز شانس اضافه شدن به تیم های استارتاپ و بودن در هسته اولیه آن را خواهند داشت.

مزایای استخدام یا همکاری با تیم های استارتاپ چیست؟

شما این شانس را خواهید داشت که در آینده جزو هسته اصلی و حتی بنیان گذاران یک ایده و استارت آپ باشید، شاید در ابتدای راه این هدف و آینده نامشخص و مبهم باشد اما نگاهی گذارا به شرکت های چند هزار میلیاردی فعلی حتی ایران نشان می دهد این شرکت ها هم روزی از نقطه صفر کار خود را شروع کردند و همواره امید داشتند که روزی موفق خواهند شد.
شما نیز بنا به تخصصی که دارید به تیم های استارتاپ پیدایش اضافه خواهید شد و این شانس را خواهید داشت که آینده را مانند رویای خود بسازید.

تلگرام: peidaiesh_ican

پیدایش از افراد کم تجربه اما با استعداد برای همکاری در استارتاپ ها دعوت به همکاری می کند.

فرم درخواست همکاری

به اشتراک گذاری مطلب در