شتابدهی و سرمایه گذاری

اگر یک ایده جذاب یا استارتاپ دارید همین حالا فرم درخواست سرمایه گذاری پیدایش را تکمیل نمایید.

شما برای اینکه از ظرفیت های شرکت آی کن در حوزه هایی مانند سرمایه گذاری و شتابدهی استفاده نمایید نیاز هست که فرم درخواست سرمایه گذاری را تکمیل و به گردش بیاندازید، کارشناسان شرکت در اسرع وقت فرم شما را بررسی می کنند و زمان جلسه احتمالی را شما را تنظیم خواهند نمود. درخواست شما از طریق سایت می تواند نقطه شروع همکاری شما با طرح پیدایش باشد.

اگر یک ایده یا استارتاپ دارید همین حالا فرم درخواست سرمایه گذاری پیدایش را تکمیل نمایید.

گروه مهندسی آی کن در طرح پیدایش روی ایده ها و استارتاپ های شما سرمایه گذاری می کند و به تناسب نیاز، آن ها را در مرحله پیش شتابدهی، شتابدهی و سرمایه گذاری پذیرش می نماید. آی کن برای اینکه بتواند در طرح پیدایش خدمات بهتری را به صاحبان ایده و استارتاپ در حداقل زمان ممکن ارائه دهد فرم درخواست سرمایه گذاری را روی سایت قرار داده است. شما می توانید فرم درخواست را از طریق سایت تکمیل و به شرکت ارسال فرمایید، کارشناسان شرکت دراسرع وقت به منظور بررسی بیشتر ایده و استارتاپ و شروع همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

چرا نیاز است فرم درخواست سرمایه گذاری کامل و درست تکمیل شود؟

اولین اطلاعاتی که پیدایش از ایده و استارتاپ شما دریافت می کند همان اطلاعاتی هست که شما در فرم درخواست سرمایه گذاری تکمیل می فرمایید. آی کن از شما نمی خواهد که اطلاعات ریز و بسیار کامل باشد اما این تقاضا را دارد که حداقل، اطلاعاتی که وجود دارد را بصورت کامل در فرم تکمیل نمایید تا علاوه بر اینکه احتمال در همکاری دوطرفه بیشتر شود، پیدایش نیز در خصوص طرح و استارتاپ شما بیشترین اطلاعات را کسب نماید تا بتواند همراهی بیشتری با شما داشته باشد.

پس از ثبت و ارسال فرم باید چه کاری انجام دهیم؟

پس از ثبت و ارسال فرم درخواست سرمایه گذاری دیگر نیاز نیست شما کاری انجام دهید جز مطالعه سایت پیدایش و آی کن و آشنایی بیشتر با خدماتی که گروه مهندسی آی کن در پیدایش یه شما ارائه می دهد. فرم شما در مدت زمانی اندک توسط واحد کسب و کارهای نوپای شرکت آی کن بررسی و پس آن در خصوص تعامل دو طرف تصمیم گیری و در این باب با شما صحبت خواهد شد.

آی کن در پیدایش چه خدماتی را به متقاضیان ارائه خواهد داد؟

گروه مهندسی آی کن در پیدایش سعی کرده تمام خدماتی که صاحبان ایده و استاراتاپ در مراحل مرتبط با کار شتابدهنده و سرمایه گذاری نیاز دارند، را به ایشان ارائه دهد. این خدمات صرفا محدود به داشتن یک فضای کار یا کمک های مادی نخواهد شد و آی کن سعی کرده شرایطی را فراهم آورد که تیم های استارتاپ بدون هیچ دغدغه ای فقط به موفقیت فکر کنند. شما در قسمت خدمات پیدایش می توانید با شرح کامل خدماتی که می توانید دریافت نمایید آشنا شوید.

تلگرام: peidaiesh_ican

اگر یک ایده جذاب یا استارتاپ دارید همین حالا فرم درخواست سرمایه گذاری پیدایش را تکمیل نمایید.

فرم درخواست شتابدهی یا سرمایه گذاری

به اشتراک گذاری مطلب در